Reader Interactions

Komentarze

 1. Zuzanna Ludka

  01/10/2015 at 12:21 pm

  To nie do końca na temat, ale chciałabym się zapytać czy można spożywać ziemniaki i bataty na surowo wyciśnięte w wyciskarce? Czy człowiek może trawić skrobie, czy też trzeba te warzywa ugotować?

 2. Jacek

  19/02/2016 at 1:48 pm

  Wspaniały artykuł, spróbuje zachciować kolejność i mam nadzieje, że wydęty brzuch nie bedzie już więcej dokuczał. Zastanawiam sie kiedy i w jakim czasie przed lub po posiłku pić odżywkę białkową?

 3. Medi Nowacka

  17/02/2017 at 1:24 pm

  Bardzo ciekawie przedstawione sa informacje na temat trawienia i kolejności spożywania danych produktów gratuluje super artykułu…!!! ☺, który wielu osobom pomoże w życiu i ułatwi to nasze szybkie, nerwowe i pracowite zycie

 4. gosc

  16/03/2017 at 11:46 pm

  zielenina tan same kielki ziola przyprawy rosliny czy wchodza w gre zielone warzywa? typu zielona papryka zielony ogorek zielony Groszek tip?

 5. LeGumi

  21/03/2017 at 3:27 pm

  Ojj z tym trawieniem to i ja mam problemy, męczylo mnie często i czułam że mój brzuch puchnie jak balon do tego mam odruch wymiotny- odbijanie – nudności- i nie wiedziałam dlaczego, dopiero moje rewolucje ogarnął cholestil max. a ten lek poleciała mi magister w aptece, poza tym jest bez recepty . mi przyniósł ulgę a tak długo męczyłam się z nudnościami, wzdęcimi. A okazało się że mój ogranizm zbyt wolono radzi sobie z trawnieniem. Taka mała rzecz a jaka dokuczliwa była .

 6. Bernardeta

  25/04/2017 at 8:27 am

  Kurcze… :-( sama szukam pomocy jeżeli chodzi o trawienie, a dorada o tym cholestil max bardzo mnie zainteresowała. Czytam, też pije zioła, ale widzę, że to za mało, bo moje dolegliwości się nasilają. Dzięki przedmówczynio za doradę :-).

 7. Alice

  24/09/2017 at 5:01 pm

  Fajnie, że ktoś to zauważył. Z tą kolejnością jedzenia pierwszy raz spotkałam się… na Ukrainie. Tam podawano nam najpierw sałatkę, a dopiero później resztę obiadu. Od tamtego czasu starałam się wprowadzić to w życie, choć czasami różnie wychodzi. ;) No i może stąd moje dolegliwości. Poradziłam sobie z nimi biorąc gorzknik kanadyjski. Bardzo fajna sprawa, szczególnie, że działa też na pasożyty i przerost candidii.

 8. sabcia

  14/05/2018 at 10:02 am

  ja na poprawę trawienie bardzo polecam wyciąg z liści karczocha. Biorę go w postaci suplementu herbaya i wreszcie udało mi się pozbyć tych wszystkich nieprzyjemnych dolegliwości gastrycznych

  • Joanna

   02/11/2018 at 3:39 pm

   Bardzo fajny produkt, stosuję go od miesiąca czasu i odczuwam ogromną różnicę. Nie mam napiętego, wzdętego brzucha i kłopotów jelitowych. Wszystko pięknie się unormowało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send this to a friend

może zainteresuje Cię artykuł: Wzdęty brzuch i powolne trawienie? Zmień to! z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/wzdety-brzuch-szybkie-trawienie/