Reader Interactions

Komentarze

  1. aga

    ja również polecam (oryginalne) wecki, mają taki wybór, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni rozmiar butelki czy słoiczka.

  2. Weronika

    Przydatny post. Kupilam wczoraj w Carrefurze ladna szklans butelke do koktajli, takze bede robic sobie codziennie i zabierac na uczelnie, mam tez specjalnie sloiczek i to on mial byc do smoothie :) ale do niego bede pakowac salatki. Ostatnio zebralam duzo sloiczkow i zal mi wyrzucac, a tez zajmuja miejsce, bo juz 3 podstawowe mam :) zbieram po roznych kupnych produktach. Ostatnio wzielam smalec w sloiczku, kumpela ma kilka takich i fajnie zastepuja szklanki w akademiku ;) czy plaski szeroki sloiczek bo keczupie, mam jeszcze 6 uroczych malych sloiczkow z Piotra i Pawla. Rety, gdzie ja to upcham potem? :) pozdrawiam i przepraszam ze sie tak rozpisalam.

  3. Magdalena Olszewska

    Tak, Koktajle mozna mrozić, najlepiej moim zdaniem używając pojemników na kostki lodu – wówczas szybciej sie rozmrażają (taki rozmrożony koktajl trzeba kilka razy potrząsnąć żeby wrocil do formy:)) Mozesz rownież zamrozić składniki koktajlu i taka gotową porcje składników wrzucić na szybko do blendera ;) Oczywiście taki koktajl zblendowany na świeżo smakuje i wyglada lepiej ale mrożenie jest dobra alternetywą dla osób które czasami nie maja zbyt wiele czasu na przygotowanie koktajlu;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Send this to a friend
może zainteresuje Cię artykuł: Jak przechowywać soki i koktajle? z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/jak-przechowywac-soki-i-koktajle/