open menu
open search bar

Reader Interactions

Komentarze

 1. Zuzka

  Ja dzięki regularnemu piciu soku z pokrzywy pozbylam sie ciężkiej anemii, także szczerze polecam. Tylko trzeba zwrócić uwagę skąd się zbiera pokrzywę – unikać poboczy dróg, osiedli itp. Najlepiej z własnego ogródka, ale ja niestety nie mam takiego luksusu. Weekendami wybieram się do lasu i na jego skraju rosnie zawsze ładna pokrzywa. Pokrzywę wyciskam przy pomocy wyciskarki (nie blenduję ze względu na napowietrzenie) i piję na świeżo (a to co zostaje przechowuję w słoiku w lodówce).
  Co do smaku soku, to powiem szczerze, że mi jakoś wyjątkowo smakuje :) Aczkolwiek chyba jestem wyjątkiem. Można ewentualnie dodać jakiś owoc typu limonka, jabłko itp żeby troszkę poprawić smak, ale tak to już jest, że lekarstwa są zwykle niedobre ;)

 2. Weronika

  Akurat po raz pierwszy jadłam dziś pokrzywę – trafiła do sałatki :) Urzekły mnie te zielone kostki! A sok serwuję sobie jutro :)

 3. Małgorzata Papała

  Koktajle z pokrzywy z bananem, mniszkiem i cytryna :-)

 4. Nikojta

  bardzo lubie pić herbatyki z pokrzywy, moje włosy wyglądają wtedy znakomicie, niestety poprawia również prace nerek i musze latac do toalety co 1,5 h xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share via
„Kuvings
Send this to a friend
może zainteresuje Cię artykuł: Sok z pokrzywy. Czy warto pić sok z chwastu? z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/sok-z-pokrzywy/