Reader Interactions

Komentarze

 1. Asia

  Czy testowała Pani wyciskanie ziół i roślin zielonych?Która wypadła lepiej ?

  • Magdalena Olszewska

   Asiu, obie wypadły podobnie. Zdecydowanie lepiej z zieleniną, ziołami, chwastami czy selerem naciowym radzą sobie wyciskarki poziome.

 2. Mag

  Dzień dobry, czy miała Pani jakiś problem z serwisem ew. częściami wymiennymi/reklamacją? Czy wlot do wyciskarki faktycznie ciężko się otwiera (ten, aby móc wrzucać większe kawałki/całe owoce/warzywa? łatwo go uszkodzić? Pozdrawiam!

  • Magdalena Olszewska

   Witam, wszystkie modele Kuvingsa które miałam zakupiłam w tym samym sklepie (Vimedlux) i miałam okazję korzystać również z ich serwisu (w przypadku wcześniejszego model c9500). Bardzo szybko i profesjonalnie podchodzą do tematu. Warto więc przed zakupem wybierając sklep zwrócić uwagę na opinie na temat tego jak działa sklep, jak podchodzi do reklamacji etc. Jeśli chodzi o wlot na składniki w EVO to otwiera się łatwo, mam EVO od ok. 2 lat i do tej pory nic mi się nie uszkodziło, myślę że otwór byłoby trudno uszkodzić:) Jeśli ktoś nie korzystał wcześniej z takiego „podwójnego otworu” trzeba się do tego przyzwyczaić. Producent wprowadził to rozwiązanie, by zminimalizować ryzyko wrzucania zbyt dużej ilości składników na raz, do czego z pewnością zachęca szeroki wlot :) pozdrawiam

 3. Jaceck

  Hurom H200 – moja opinia po tygodniu testów i poszukiwań co wybrać. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem wyciskarki Hurom H200 to musisz wiedzieć, że:
  – szeroki wlot wcale nie powoduje, że możesz wyciskać płynnie cała jabłka czy cytryny (ktoś zresztą nagrał o tym filmik – https://www.youtube.com/watch?v=hn91SHEnXs4)
  – Kuvings EVO820 na który się ostatecznie zdecydowałem wyciska płynnie nawet twarde składniki jak całą marchew, w Huromie można o tym zapomnieć
  – konstrukcja Hurom H200 nie jest tak mocna w porównaniu do EVO820 (Kuvings zastosował grubą konstruckję materiałów przez co powinien byćć wytrzymalszy)
  – w Hurom nie można robić lodów i sorbetów (ja osobiście kupiłem wyciskarkę głównie do soków, ale warto o tym wiedzieć)
  – więcej czasu spędziłem na krojeniu warzyw i owoców w Huromie (niestety nożyk w misie, który obraca ze sobą składniki to nieporozumienie)
  – w misie Huroma zostaje sporo miąższu
  – Hurom zastosował plastikowe sita. Myje się je nieco szybciej, ale jakość soku nigdy nie będzie taka jak w sitach stalowych które ma Kuvings
  – Hurom H200 pracuje nieco ciszej (ale nieznacznie)
  – Kuvings to sprawdzony model (wystarczy zerknąć na setki opinii), Hurom H200 ma zaledwie kilka do kilkunastu opinii
  – Hurom H200 cena 2490 zł vs Kuvings EVO820 2150 zł z rabatem (tyle zapłaciłem dzięki rabatowi Surojadek)

  Jeśli nie przeszkadza ci krojenie skłądników na kawałki i podoba ci się wygląd Huroma to pewnie też niezła opcja. Ja osobiście wybrałem Kuvingsa EVO i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Mam nadzieję, że dla poszukujących odpowiedzi moja opinia będzie w jakiś sposób pomocna.

  Jacek

 4. ADAM

  A jak jest z klarowność soków w której jest lepsza? Lub czy jest różnica?

  • Magdalena Olszewska

   Klarowność soku jest bardzo zbliżona.

 5. Kuba

  A jak z myciem obu urządzeń? W którym jest to szybsze/łatwiejsze?

  • Magdalena Olszewska

   Różnice w czasie mycia obu urządzeń nie są duże, jednak szybciej myje się wyciskarkę Kuvings (mniej elementów do mycia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Send this to a friend
może zainteresuje Cię artykuł: Wyciskarka Hurom One Stop vs Kuvings EVO820 z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/wyciskarka-hurom-one-stop/