open menu
open search bar

Reader Interactions

Komentarze

 1. Asia

  Czy testowała Pani wyciskanie ziół i roślin zielonych?Która wypadła lepiej ?

  • Magdalena Olszewska

   Asiu, obie wypadły podobnie. Zdecydowanie lepiej z zieleniną, ziołami, chwastami czy selerem naciowym radzą sobie wyciskarki poziome.

 2. Mag

  Dzień dobry, czy miała Pani jakiś problem z serwisem ew. częściami wymiennymi/reklamacją? Czy wlot do wyciskarki faktycznie ciężko się otwiera (ten, aby móc wrzucać większe kawałki/całe owoce/warzywa? łatwo go uszkodzić? Pozdrawiam!

  • Magdalena Olszewska

   Witam, wszystkie modele Kuvingsa które miałam zakupiłam w tym samym sklepie (Vimedlux) i miałam okazję korzystać również z ich serwisu (w przypadku wcześniejszego model c9500). Bardzo szybko i profesjonalnie podchodzą do tematu. Warto więc przed zakupem wybierając sklep zwrócić uwagę na opinie na temat tego jak działa sklep, jak podchodzi do reklamacji etc. Jeśli chodzi o wlot na składniki w EVO to otwiera się łatwo, mam EVO od ok. 2 lat i do tej pory nic mi się nie uszkodziło, myślę że otwór byłoby trudno uszkodzić:) Jeśli ktoś nie korzystał wcześniej z takiego „podwójnego otworu” trzeba się do tego przyzwyczaić. Producent wprowadził to rozwiązanie, by zminimalizować ryzyko wrzucania zbyt dużej ilości składników na raz, do czego z pewnością zachęca szeroki wlot :) pozdrawiam

 3. Jaceck

  Hurom H200 – moja opinia po tygodniu testów i poszukiwań co wybrać. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem wyciskarki Hurom H200 to musisz wiedzieć, że:
  – szeroki wlot wcale nie powoduje, że możesz wyciskać płynnie cała jabłka czy cytryny (ktoś zresztą nagrał o tym filmik – https://www.youtube.com/watch?v=hn91SHEnXs4)
  – Kuvings EVO820 na który się ostatecznie zdecydowałem wyciska płynnie nawet twarde składniki jak całą marchew, w Huromie można o tym zapomnieć
  – konstrukcja Hurom H200 nie jest tak mocna w porównaniu do EVO820 (Kuvings zastosował grubą konstruckję materiałów przez co powinien byćć wytrzymalszy)
  – w Hurom nie można robić lodów i sorbetów (ja osobiście kupiłem wyciskarkę głównie do soków, ale warto o tym wiedzieć)
  – więcej czasu spędziłem na krojeniu warzyw i owoców w Huromie (niestety nożyk w misie, który obraca ze sobą składniki to nieporozumienie)
  – w misie Huroma zostaje sporo miąższu
  – Hurom zastosował plastikowe sita. Myje się je nieco szybciej, ale jakość soku nigdy nie będzie taka jak w sitach stalowych które ma Kuvings
  – Hurom H200 pracuje nieco ciszej (ale nieznacznie)
  – Kuvings to sprawdzony model (wystarczy zerknąć na setki opinii), Hurom H200 ma zaledwie kilka do kilkunastu opinii
  – Hurom H200 cena 2490 zł vs Kuvings EVO820 2150 zł z rabatem (tyle zapłaciłem dzięki rabatowi Surojadek)

  Jeśli nie przeszkadza ci krojenie skłądników na kawałki i podoba ci się wygląd Huroma to pewnie też niezła opcja. Ja osobiście wybrałem Kuvingsa EVO i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Mam nadzieję, że dla poszukujących odpowiedzi moja opinia będzie w jakiś sposób pomocna.

  Jacek

 4. ADAM

  A jak jest z klarowność soków w której jest lepsza? Lub czy jest różnica?

  • Magdalena Olszewska

   Klarowność soku jest bardzo zbliżona.

 5. Kuba

  A jak z myciem obu urządzeń? W którym jest to szybsze/łatwiejsze?

  • Magdalena Olszewska

   Różnice w czasie mycia obu urządzeń nie są duże, jednak szybciej myje się wyciskarkę Kuvings (mniej elementów do mycia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share via
„Kuvings
Send this to a friend
może zainteresuje Cię artykuł: Wyciskarka Hurom One Stop vs Kuvings EVO820 z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/wyciskarka-hurom-one-stop/