Reader Interactions

Komentarze

 1. Natalia

  Dziekuje za przedstawienie terapii Gersona,jestem zafascynowana i na pewno z Niej skorzystam,wierze,ze Mi pomoże.

  • Magdalena Olszewska

   Trzymam kciuki i życzę dużo zdrowia.

  • Doma

   Czy z terpapii nie trzeba pierwsze skorzystać w klinice ?? Żeby wiedzieć jak to robić ?

 2. Alice

  Od dwóch miesięcy stosuję Gersona. Chemioterapia jakby przestała działać. Odczekałam miesiąc czasu i stosuję teraz protokół dla pacjentów po chemioterapii. Powiem szczerze, terapia bardzo trudna i kosztowna, czasochłonna. Pomaga mi mama ( co drugi , trzeci dzień gotuje mi zupę Hipokratesa) oraz córka nastolatka przy sokach i myciu tej cholernej wyciskarki, Po prostu czasem mam dosyć, ale jeśli przerwę to co dalej…..Chcę żyć, bo mam dla kogo. Godzę to jeszcze z pracą zawodową 5 godz dziennie. Ostatnio robiłam markery. Zdziwiłam się, bo pomimo kilku miesięcy od chemii, nie urosły bardzo. A jestem z pewnością dopiero na etapie oczyszczania, a nie już uzdrawiania, gdyż pacjenci po chemioterapii mają bardziej zaśmieconą wątrobę. Wkrótce będę robiła następne badania…

  • Magdalena Olszewska

   Bardzo dziękuję za komentarz. Terapia Gersona jest wymagająca, to prawda, ale z pewnością warto spróbować.

  • Doma

   Była Pani w klinice czy stosuje Pani terapię w domu ??

  • Eva

   Nie musiałam wpisywać odpowiedzi, ale ona w jakimś tylko procencie pomoże lub przynajmniej skłoni do refleksji, mój czas nie będzie zmarnowany. Napisanie chemia już nie działa jest niewłaściwa, ponieważ chemia nie tylko nie pomaga, ale zabija organizm. Ostatnio w wywiadzie dla TVN (program chyba „Dzień dobry TVN), wiodący profesor onkolog się do tego przyznał. Nie można się wyleczyć używając argumentów „mam dla kogo żyć”. Życie jest darem, więc powinniśmy żyć dla siebie, odkryć radość życia i szczęście, dopiero wówczas możemy dać szczęście innym. Pisząc „cholerna wyciskarka” wytwarza się złe energie. Pomimo, że jestem zdrową osobą codziennie robię soki, a moja wyciskarka jest tak ważna, że codziennie okazuję jej wdzięczność, że tak cudownie dla mnie pracuje. Terapia Gersona jest wspaniała, ale pomija najważniejszą rzecz, jaką jest psychika. Ona może uleczyć lub zabić i żadna cudowna terapia nie pomoże. Trzeba nauczyć się żyć bez złości i nerwów, bo one nie pomogą w życiu. Czy nerwy rozwiązały kiedyś najmniejszy problem? Skoro nie to lepiej podchodzić do wszystkiego co nas spotyka ze spokojem, bo tylko on przynosi rozwiązania. Polecam wysłuchanie na YouTube 2 części wykładów dr Bruce Liptona „Nowa biologia”. Może w I części nie wszystko jest zrozumiałe, jeśli ktoś nie zna tematu, ale od połowy i w II części, wszystko się rozjaśnia. To bardzo ważne wykłady. Życzę powodzenia, zrozumienia, które jest kluczem do wszystkiego, spokoju i miłości.

 3. Konrad

  A czy mozna znalezc gdzies badania kliniczne potwierdzajace jej skutecznosc? Czy tylko mam wierzyc w to co jest napisane w ksiazce a mozna tam napisac wszystko lub w to co ktos tu pisze, ze znajomy mojego znajomego szlyszal… itd, itd
  Pozdrawiam

  • Krzysztof

   Badania kliniczne to frazes powtarzany jak mantra przez lekarzy i pseudonaukowców zarabiających na syntetycznych truciznach udających leki. Zabawne jest twierdzenie, że każdy lek w nadmiarze jest trucizną. Tak te sztuczne farmaceutyki z pewnością są trucizną, ale nie witaminy i minerały. Co do samych badań, to nigdy nie powstaną, a powodem tego jest tylko to, że żaden cwaniak nie będzie mógł opatentować warzyw, witamin i minerałów. Mądry będzie słuchał żyjących ludzi, uzdrowionych terapią Gersona. Głupi będzie czekał na badania z podwójnie ślepą próbą, które nigdy nie nastąpią. Wybierz sam czytelniku kim jesteś.

 4. Anna

  A co z tabletkami sproszkowanej wątroby dodawane do soku z marchwi jako główny w atakowaniu guzów? Gdzie je kupić???

 5. Eliza

  Byc moze ktos z Panstwa choruje na Lesniowskiego -Crohna I leczy sie metoda Garsona.Ostatnia diagnoza ze szpitala mowi o wysokim ryzyku raka,jelita sa w pokryte guzami,bardzo silny Stan zapalny I bol juz nie do opanowania,ataki coraz czestsze. Prosze o I nformacje.Pozdrawiam wszystkich I zycze zycia w zdrowiu.

  • Maria

   Mnie terapia Gersona pomogła na Lesniowskiego Crohna. Plus trochę innych suplementów. Teraz jestem dietetykem i też pomagam ludziom bo sama przeszłam te drogę. Q2 lat w bólu!!!

 6. Elza

  dlugość życia Gersona to tylko 78 lat, czemu tak malo?

  • Magdalena Olszewska

   Myślę, że na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi. Tak samo jak na pytanie ile wyniosłaby jego długość (a przede wszystkim jakość) życia gdyby jego styl życia i sposób odżywiania wyglądał inaczej:) Jego córka Charlotte zmarła w tym roku w wieku prawie 97 lat.

 7. ewa

  Max Gerson, pod koniec życia okradany przez własną sekretarkę (wynosiła z biura dokumentacje medyczne z badań, które prowadził) został otruty arszenikiem – sam odkrył w podwójnych badaniach wzrastające stężenie tej trucizny we krwi, co znaczy tyle, że był raczej poddtruwany do skutku.
  Geniuszy w naszym świecie się się morduje przecież.

 8. Karolinaa

  4 razy do roku robię lewatywę z naparu konopnego, miałam problem ze stanem zapalnym w jelicie cienkim i przez to zbierały się gazy i pojawiały się wzdęcia. Od takich stanów zapalnych,krótka droga do nowotworów. Taka lewatywa z suszu konopnego ( na wwwkonopiafarmacjapl są różne do wyboru ja kupuje finole 5% ) działa regenerująco i przeciwzapalnie na jelita. Pierwszy raz robiłam je 2 razy w tygodniu przez 1 miesiac i udało mi się złagodzić stan zapalny do tego stopnia, że później nabłonek już sam się regenerował. Teraz te napary robię już profilaktycznie natomiast zastanawiam się nad wypróbowaniem tej diety owocowo-warzywnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

„Kuvings

Send this to a friend

może zainteresuje Cię artykuł: Terapia Gersona. Czy dieta Gersona naprawdę leczy? z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/terapia-gersona/