Reader Interactions

Komentarze

 1. Fitnesowiec

  07/03/2016 at 4:17 pm

  Jest jeszcze jeden sposób jak zastąpić kawę jeżeli nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Oczywiście najlepiej jest całkowicie odstawić kawę jednak wiem, że nie każdy ma tak silną wolę by na to sobie pozwolić. Inny sposobem jest ciśnieniowe zaparzenie kawy na zimno. Tym sposobem traci ona około 70% składników kwasowych. Z resztą samo odkwaszenie organizmu pomaga też schudnąć i może być stosowane dwojako. Odchudzanie przez mocne odkwaszanie lub odchudzanie jako miły dodatek do odkwaszania.

 2. Joasia

  16/08/2016 at 12:29 pm

  Z kawy kompletnie zrezygnowałam, ale pobudzanie jest mi potrzebne. Jakiś czas temu poczytałam sobie o właściwościach żeń- szenia. Przede wszystkim pobudza, ale też wspomaga koncentrację, wzmaga odporność na stress i dodaje energii. Stosuję Gold żeń– szeń complex czuję się świetnie. Teraz mam mnóstwo energii i siły przez cały dzień, nawet po całym dniu pracy. Dzięki niemu odstawiłam kawę i energetyki.

 3. blog o zdrowiu

  20/08/2018 at 10:38 am

  Ja z kawy nie mogę zrezygnować. Nie piję jej ze względu na ciśnienie lecz ze względu na miłość do jej smaku i zapachu – zwłaszcza z rana. Faktem jest, że warto jeść wiele zielonych warzyw. Przez całe wakacje robiłam sobie soki z warzyw zielonych. Przyznam, że na początku ciężko było mi przełknąć ale można się przyzwyczaić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send this to a friend

może zainteresuje Cię artykuł: 5 prostych sposób by uniknąć zakwaszenia organizmu z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/zakwaszenie-organizmu/