Reader Interactions

Komentarze

 1. figusa

  dla moich problemów najlepszym rozwiązaniem na problemy z zaparciami jest po prostu zdrowa dieta. do tego też jelita świetnie pobudza i pilnuje ich działania debutir, kapsułki z apteki. działają wspaniale, bo odkąd je stosuję to problem zaparć zniknął.

 2. Ilona

  Fajny pomysł z tą figą, ja do tej pory na zaparcia jadłam tylko śliwki :) Jedyne co się sprawdza w moim przypadku na zaparcia to czopki eva qu – ogromnym plusem jest to ,że działają w ciągu 15 min i można sobie zaplanować czas wypróżnienia

 3. Jerzy Wiecki

  Od wielu lat miałem zaparcia. Pierwszą ulgę (nieznaczną) przyniosło mi siemię płesznika, ale zdecydowanie poprawę i codzienne wypróżnianie spowodowały suszone morele zalewane wcześniej wrzątkiem.
  Wystarcza 8 sztuk suszonych moreli dziennie!

 4. Magda

  figa jak najbardziej, ale nie zawsze to działa dokładnie jak w książkach opisane :P ja ostatnio byłam na tygodniowym wyjeździe z pracy miałam duży problem na tle nerwowym i na szczęście obok była apteka, poszłam tam i babka mi poleciła czopki eva qu. Pomogły, doraźna pomoc i na pewno szybsza niż figi ;)

 5. Maja

  Myślałam że wypróbowałam już wszystkie możliwe i dostępne mi sposoby by pozbyć się zaparć a tu proszę. Pierwszy raz widzę, że figa może być sposobem na zaparcia. Jeszcze dziś postaram się wypróbować tą opcje. Bardzo przydatny post, pozdrawiam serdecznie! :)

 6. Kasia

  Na „wspomaganie trawienne” polecam również yerbę albo jakąś zieloną herbatę z figą i miodkiem, doskonale pomaga na wszelkie tego typu dolegliwości, wiem bo koleżanka zalecała zawsze takie eksperymenty :D

 7. Agnieszka

  Aby pozbyć się starych złogów jelitowych warto sięgnąć po ziemię okrzemkową. Przy zalecanym spożyciu i odpowiednim nawodnieniu mamy zapewnione wypróżnienia 2-4 razy dziennie. Później wystarczy już tylko bogata w błonnik dieta i nawodnienie i nic nie będzie zalegać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Send this to a friend
może zainteresuje Cię artykuł: Figa na zaparcia. Smaczny sposób na wstydliwy problem. z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/figa-na-zaparcia/