Reader Interactions

Komentarze

 1. Agnieszka

  22/09/2017 at 11:32 pm

  Aby pozbyć się starych złogów jelitowych warto sięgnąć po ziemię okrzemkową. Przy zalecanym spożyciu i odpowiednim nawodnieniu mamy zapewnione wypróżnienia 2-4 razy dziennie. Później wystarczy już tylko bogata w błonnik dieta i nawodnienie i nic nie będzie zalegać.

 2. Kasia

  05/10/2017 at 9:09 am

  Na „wspomaganie trawienne” polecam również yerbę albo jakąś zieloną herbatę z figą i miodkiem, doskonale pomaga na wszelkie tego typu dolegliwości, wiem bo koleżanka zalecała zawsze takie eksperymenty :D

 3. Maja

  30/11/2017 at 1:15 pm

  Myślałam że wypróbowałam już wszystkie możliwe i dostępne mi sposoby by pozbyć się zaparć a tu proszę. Pierwszy raz widzę, że figa może być sposobem na zaparcia. Jeszcze dziś postaram się wypróbować tą opcje. Bardzo przydatny post, pozdrawiam serdecznie! :)

 4. Magda

  31/05/2018 at 12:29 pm

  figa jak najbardziej, ale nie zawsze to działa dokładnie jak w książkach opisane :P ja ostatnio byłam na tygodniowym wyjeździe z pracy miałam duży problem na tle nerwowym i na szczęście obok była apteka, poszłam tam i babka mi poleciła czopki eva qu. Pomogły, doraźna pomoc i na pewno szybsza niż figi ;)

 5. Jerzy Wiecki

  26/07/2018 at 11:32 am

  Od wielu lat miałem zaparcia. Pierwszą ulgę (nieznaczną) przyniosło mi siemię płesznika, ale zdecydowanie poprawę i codzienne wypróżnianie spowodowały suszone morele zalewane wcześniej wrzątkiem.
  Wystarcza 8 sztuk suszonych moreli dziennie!

 6. Ilona

  23/10/2018 at 7:36 pm

  Fajny pomysł z tą figą, ja do tej pory na zaparcia jadłam tylko śliwki :) Jedyne co się sprawdza w moim przypadku na zaparcia to czopki eva qu – ogromnym plusem jest to ,że działają w ciągu 15 min i można sobie zaplanować czas wypróżnienia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send this to a friend

może zainteresuje Cię artykuł: Figa na zaparcia. Smaczny sposób na wstydliwy problem. z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/figa-na-zaparcia/