Reader Interactions

Komentarze

 1. sportowymaniak.pl

  Świetny przepis. Kurkuma to jedna z moich ulubionych, korzennych przypraw. Swego czasu miałem na nią zboczenie, dodawałem dosłownie do każdej potrawy. Dzięki za przepis!

  • Magdalena Olszewska

   Bardzo się cieszę :) pozdrawiam

 2. ala

  . Mój ojciec ma raka trzustki, wykryty w lutym tego roku. Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili jak on to nazywa „chodzi na imprezy chemiczne” czyli na cykle chemii i Tato wyszukał w necie Sklep internetowy Konopna Farmacja Poznań i kupił tam ekstrakt konopny CBD + CBDA 6 % , napisze stronę choć co nie który będą odbierać to za reklamę http://www.konopiafarmacja.pl , ale warto kupić takie rzeczy z sprawdzonych źródeł Świeże wyniki rezonansu – choroba cofnęła się o 40%. Zaznaczam tylko, że to rak w IV notabene ostatniej fazie, więc lekarze nie dawali żadnych szans a teraz przychodzą i robią „rybkę”…. Cóź nauka i medycyna jest potrzebna, ale nie można jej zawierzać w 100% tylko szukać innych rozwiązań oczywiście w granicach rozsądku. Lekarze mówią, że to cud…. hmm

 3. Merrylou

  Robiłam ten krem i wyszedł pyszny :) dzięki temu przepisowi odkryłam bulion warzywny krakusa i teraz mam go zawsze w lodówce bo ułatwia gotowanie i ma dobry skład.

  • Magdalena Olszewska

   Bardzo się cieszę, że smakował.

 4. Sylwia

  Zupy krem świetnie smakują o tej porze roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share via
Send this to a friend
może zainteresuje Cię artykuł: Antyrakowy krem kalafiorowy z kurkumą z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/krem-z-kalafiora-i-kurkumy/