Reader Interactions

Komentarze

 1. Magdalena Półtorak

  Ja niestety nie mogę jeść mango, ale na pewno się skuszę na wariację n/t tego koktajlu z nieco zmodyfikowanym składem :)

 2. Asa

  Witam. Czy imbir mozna czymd zastapic? Nie toleruje…

  • Magdalena Olszewska

   Asiu, możesz ten składnik pominąć. Jeśli lubisz bardziej wytrawną wersję dodaj więcej cytryny lub ogórka. Każdy koktajl o dużej zawartości zielonych liści i mniej słodkich składników będzie wspierał smukłą sylwetkę. Polecam również inny przepisy jak np. http://surojadek.com/koktajl-ze-szpinakiem/

 3. Asa

  I jeszcze jedno. Pic codziennie o ktorej godzinie??

  • Magdalena Olszewska

   Koktajle szybko się trawią, więc warto je pić możliwie na pusty żołądek. Pij koktajle kiedy masz na nie największą ochotę. Możesz zacząć od nich dzień lub delektować się ich smakiem po południu:)

 4. Ania

  Bardzo fajny i ciekawy post :) Jednak musze coś powiedzieć/napisać – śmieszy mnie cały ten fame na wszystko eko :) Pochodzę ze wsi i tam też dorastałam (aż do ok 20 roku życia). Mieliśmy (i nadal mamy) swoje warzywo, kury, a nawet świnki (teraz już ich nie hodujemy). Nigdy w życiu nie posypywaliśmy naszych warzyw żadnymi nawozami, tylko wodą. Zatem mogę uznać, że jadłam warzywka tylko i wyłącznie eko :) Niestety takie warzywko nie jest zbyt dorodne, jest brzydkie z wyglądu (przeważnie) i nie zawsze super smaczne. Zaznaczam, że nie zawsze, bo ogólnie jak się trafi dobry, niegorzki ogórek, to normalnie niebo w gębie! :) Jednak śmiać mi się chce jak widzę w sklepie eko ogórka wyglądającego lepiej niż ten „nieeko”…. Znajomy moich rodziców prowadzi uprawę eko i niestety jego pole jest całe zsypane nawozami…. Bez nawozów warzywo nie wyrośnie duże i piękne i żaden sklep tego nie kupi. A to, że facet jawnie ściemia, to już problem wszystkich sanepidów i innych instytucji, które takie towary przyjmują, dopuszczają do sprzedaży i wiedząc, jaka jest prawda, jawnie nas klientów oszukują. Nie bójmy się jeść „nie eko” warzyw! One wcale nie są najgorsze. To tylko reklama rządzi nami :)

  • Magdalena Olszewska

   Aniu dziękuję za ciekawy komentarz:) Rzeczywiście moje, wypielęgnowane we własnym ogródku warzywa wyglądają zdecydowanie mniej okazale niż te z supermarketu z półki eko…Czasy się jednak mocno zmieniają i coraz mniej jest gospodarstw, w których warzywa są podlewane samą wodą…pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu
Search
Share via
„Kuvings
Send this to a friend
może zainteresuje Cię artykuł: Zielony koktajl odchudzający. Przepis na smukłą sylwetkę bez diet. z bloga surojadek.com
link: https://surojadek.com/koktajl-odchudzajacy/